Maltepe Üniversitesi | Şubat’20 Etkinlik Takvimi

Şubat’20 Etkinlik Takvimi

03-05.02.2020, 09:00-17:00
“VARANKGO”
Maltepe Şehit İlhan Varank Fen Lisesi 
Yer: Kültür Merkezi Derslikleri No: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Maltepe Şehit İlhan Varank Fen Lisesi 

03.02.2020, 14:00-17:00 
“4. Uluslararası Akademisyenler Sergisi Açılışı”
Yer: Mehmet Özen Sanat Galerisi
Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

04-28.02.2020, 09:00-17:00
“4. Uluslararası Akademisyenler Sergisi”
Yer: Mehmet Özen Sanat Galerisi
Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

04.02.2020, 13:00-15:00
“Sağlık Alanı H2020 Projeleri Bilgilendirme Günü”
Konuşmacı: Ufuk2020 EJP RD Türkiye Koordinatörü Jale ŞAHİN    
Yer: Tıp Fakültesi Hastanesi Konferans Salonu
Düzenleyen: MayaTTO

07.02.2020, 09:30-16:30
"Literatür Okumaktan, Literatür Olmaya: Araştırma-Geliştirme Döngüsü Eğitimi Serisi"
Eğitmen: Asim Egemen YILMAZ
Yer: Kültür Merkezi, Derslik 5
Düzenleyen: MayaTTO

10.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Tuğrulbey Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

11-14.02.2020, 09:00-17:00
BayraktarMUN (Kartal Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi Birleşmiş Milletler Konferansı)
Yer: Kültür Merkezi Derslikleri No: 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Kartal Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

11.02.2020, 09:15-10:15
Seminer: " Özgüven Geliştirme ve Sorumluluk Bilinci"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Uzm. Psk. Merve ERBAŞ
Yer: Maltepe Celal Avşar Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Celal Avşar Ortaokulu

11.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Ataşehir Rotary Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

12.02.2020, 08:30-16:30
Fuar: Yalova Üniversite Tercih ve Tanıtım Günü
Yer: Yalova Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu 
Düzenleyen: Unilook Türkiye 

12.02.2020, 09:00-10:00
Seminer: "Psikolojik Sorunlar - İstenmeyen Davranışlar"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU
Yer: Maltepe Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu

12.02.2020, 09:15-10:15
Seminer: “Şiddet"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Uzm. Psk. Merve ERBAŞ
Yer: Maltepe Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu

12.02.2020, 14:30-16:30
“İŞKUR-Kariyer Yönetim Becerileri Semineri”
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Ekrem Akurgal Salonu
Düzenleyen: MİKAM, İŞKUR Pendik Şube Müdürlüğü
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

13.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Pendik Çözüm Akademi Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

13.02.2020, 13:30-15:30
Söyleşi: “Sektörün Uçak Teknisyenlerinden Beklentileri”
Konuşmacı: Ali Turan TOKGÖZ
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Uçak Teknolojisi Programı – Alp Teknik

14.02.2020, 09:00-15:00
Umudum Öğretmenim Projesi
Konuşmacı: Uzm. Klinik Psikolog Eda CİNGÖZ BİLGİÇ   
Yer: Maltepe Halit Armay Anadolu Lisesi
Düzenleyen: İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Halit Armay Anadolu Lisesi

14.02.2020, 09:30-16:30
"Literatür Okumaktan, Literatür Olmaya: Araştırma-Geliştirme Döngüsü Eğitimi Serisi"
Eğitmen: Asim Egemen YILMAZ
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Hantili Salonu
Düzenleyen: MayaTTO

15.02.2020, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

17.02.2020, 09:00-10:00
Seminer: "Aile İçi İletişim ve Ergenlik"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU
Yer: Özel İnci Eğitim Kurumları
Düzenleyen: Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Özel İnci Eğitim Kurumları

17-18.02.2020, 09:00-17:30
“Mimari Restorasyon Öğrencileri Maket Sergisi”
Yer: Kültür Merkezi Fuaye Alanı
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu, Mimari Restorasyon Programı

17.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Melek Aknil Çok Programlı Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

17.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Ataşehir Cahit Zarifoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

17.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Özel Pendik Birikim Kız Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

17.02.2020, 13:30-16:00
“Okuldayız Üsküdar” Projesi - Beden Psikoterapisi Eğitimi
Eğitimci: Prof. Dr. Amara ECKERT
Yer: Proje Okulu
Düzenleyen: SOYAÇ

17.02.2020, 15:00-18:00
Seramik Şekillendirme Teknikleri Atölye Programı
Yer: Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi
Düzenleyen: SKS, Yaratıcı Tasarım Kulübü - Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi

18.02.2020, 09:30-11:00
İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü Tasarım Beceri Atölyeleri Projesi 
Seminer: Aile İçi İletişim
Konuşmacı: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN
Yer: Küçükyalı E.C.A. Elginkan İlkokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi,  Küçükyalı E.C.A. Elginkan İlkokulu

18.02.2020, 10:30-12:30
“Newton Fund Bilgilendirme Günü”
Yer: Kültür Merkezi Derslik 2
Düzenleyen: MayaTTO

18.02.2020, 12:00-17:30
Kariyer Günü: Bakırköy Final Kurs Merkezi
Yer: Bakırköy Final Kurs Merkezi
Düzenleyen: Bakırköy Final Kurs Merkezi

18.02.2020, 17:00-20:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı
"Akran Mentörlüğünde Tanışma Oyunları"
Konuşmacı: Öğr. Gör Gülçin KARADENİZ
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: SKS

19-20-21.02.2020, 09:00-16:30
Fuar: ”EURIE 2020”
Yer: Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, İstanbul

19.02.2020, 09:00-10:00
Seminer: "Akran Zorbalığı"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Uzm. Klinik Psikolog Eda CİNGÖZ BİLGİÇ 
Yer: Maltepe Adnan Kahveci Ortaokulu   
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Adnan Kahveci Ortaokulu 

19.02.2020, 09:00-15:30
Kariyer Günü: Özel Anakent Koleji
Yer: Özel Anakent Koleji, Kadıköy
Düzenleyen: Özel Anakent Koleji

19.02.2020, 10:00-11:30  
Kampüs Ziyareti: Kartal Hasan Ferruh Özgen Anadolu Lisesi
Yer: Tıp Fakültesi, Besim Ömer Akalın Amfisi
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı   

19-20.02.2020, 11:00-15:00
Konferans:”CommTalks”
Konuşmacılar: Dilan Bozyel, Engin Önder, Gökhan Abur, Hakan Yarkın, Pınar Bulut
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: SKS, İletişim Kulübü

19.02.2020, 12:00-13:30
Konferans:“Prof. Dr. Manuk N. Manukyan ile Genel Cerrahi”
Yer: Tıp Fakültesi, Besim Ömer Akalın Amfisi
Düzenleyen: EMSA Maltepe

19.02.2020, 12:30-14:00
Hamsi ve Kültür Festivali
Yer: Kültür Merkezi Önü 
Düzenleyen: SKS, Öğrenci Konseyi 

19.02.2020, 14:30-16:00
Konser: "Çağatay Aras Bağlama Dinletisi"
Yer: Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Rektörlük

19.02.2020, 15:00-18:00
Seramik Şekillendirme Teknikleri Atölye Programı
Yer: Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi
Düzenleyen: SKS, Yaratıcı Tasarım Kulübü - Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi

20.02.2020, 09:30-10:30
Seminer: " Bilinçli Teknoloji Kullanımı"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Demet PEKŞEN SÜSLÜ
Yer: Maltepe 50. Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe 50. Yıl Besim Kadırgan İlkokulu

20.02.2020, 10:00-11:30  
Kampüs Ziyareti: Özel Fidan Okulları
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Amfi 2
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı     

21.02.2020, 09:00-15:00
Umudum Öğretmenim Projesi
Konuşmacı: Uzm. Klinik Psikolog Eda CİNGÖZ BİLGİÇ   
Yer: Maltepe Halit Armay Anadolu Lisesi
Düzenleyen: İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Halit Armay Anadolu Lisesi

21.02.2020, 09:30-16:30
"Literatür Okumaktan, Literatür Olmaya: Araştırma-Geliştirme Döngüsü Eğitimi Serisi"
Eğitmen: Asim Egemen YILMAZ
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia
Düzenleyen: MayaTTO

21.02.2020, 10:00-11:30  
Kampüs Ziyareti: Özel Balkan Koleji Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

21.02.2020, 10:00-12:00
Konferans: ”Düşünme Tarzı Olarak 2’li Mantıktan Çoklu Mantığa Matematik”
Konuşmacı: Prof. Dr. Ömer AKIN
Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu
Düzenleyen: Yükseköğretim Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (YUYAM)

21.02.2020.13:00-17:00
Eğitim: “Faaliyet Kolaylaştırıcısı Üniversite Öğrencilerinin Yaratıcı Drama ile Desteklenmeleri-1”
Yer: Üsküdar Selami Ali Kültür Merkezi
Düzenleyen: SOYAÇ

21-22.02.2020, 15:00-16:00
Oğuz Gülmez Anısına “Kırmızı” Görsel Şiir Sergisi
Yer: Necip Paşa Konağı, Çanakkale
Düzenleyen: İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü

22.02.2020, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

22.02-01.03.2020,11:00-20:00
Fuar: “CNR Avrasya Boat Show”
Yer: CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi
Düzenleyen: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü – Pozitif Fuarcılık A.Ş.

23.02.2020, 10:00-11:15
Veli Sempozyumu-3
"Ailede İletişim"
Konuşmacı: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN
Yer: Darıca Final Okulları, Gebze
Düzenleyen: Darıca Final Okulları 

24.02-05.03.2020, 09:00-18:00
Sergi: “Linear Experience” 
Aydınlatma Ürün Tasarımı Sergisi
Yer: Kültür Merkezi, Fuaye Alanı
Düzenleyen: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi 

24.02.2020, 09:55-11:35
"Yükseköğretime Dokunmak Projesi" 
Katılımcı Kurum: Marmara Eğitim Kurumları 
Ziyaret Edilecek Akademik Birimler: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 
Yer:  Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Derslik M1 - Yazılım Geliştirme Laboratuvarı 1
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Marmara Eğitim Kurumları  

24.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Kartal Ege Bilim Koleji
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

24.02.2020, 15:00-18:00
Seramik Şekillendirme Teknikleri Atölye Programı
Yer: Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi
Düzenleyen: SKS, Yaratıcı Tasarım Kulübü - Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi

25-26.02.2020, 09:00-18:00
Sergi: ”Psikolojik Hastalıkların Resmedilmesi”
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Fuaye Alanı
Düzenleyen: Öğrenci Konseyi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Temsilciliği – Psychart/Psikolog Zeynep KAYA

25.02.2020, 09:30-18:00
"Girişimcilik Zirvesi'20"
Yer: Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: SKS, Girişimcilik Kulübü

25.02.2020, 09:55-12:30
"Yükseköğretime Dokunmak Projesi" 
Katılımcı Kurum: Marmara Eğitim Kurumları 
Ziyaret Edilecek Akademik Birimler:  Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Tıp Fakültesi 
Yer: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Derslik 402 -  MÜKKAM
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Marmara Eğitim Kurumları  

25.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

25.02.2020, 10:00-11:30
Seminer: "Ebeveyn Tutumları"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Gresa ÇARKAXHIU BULUT
Yer: TEV Abdullah Nezahat Erboz Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe TEV Abdullah Nezahat Erboz Ortaokulu

25.02.2020, 17:00-20:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı
"Akran Mentörlüğünde Kariyer Yönetimi"
Konuşmacı: MİKAM Direktörü Burcu DAĞ
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: SKS

26.02.2020, 09:55-12:00
"Yükseköğretime Dokunmak Projesi" 
Katılımcı Kurum: Marmara Eğitim Kurumları 
Ziyaret Edilecek Akademik Birimler: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi,  
Yer: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Derslik 4 - Hukuk Fakültesi, Sanal Mahkeme Salonu 
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Marmara Eğitim Kurumları 

26.02.2020, 10:00-14:00
İŞKUR Kampüs
İş ve Meslek Danışmanı Rehberliği
Yer: Kültür Merkezi Fuaye Alanı
Düzenleyen: İŞKUR Pendik Şube Müdürlüğü – MİKAM

26.02.2020, 15:00-18:00
Seramik Şekillendirme Teknikleri Atölye Programı
Yer: Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi
Düzenleyen: SKS, Yaratıcı Tasarım Kulübü - Maltepe Üniversitesi Seramik Atölyesi

27.02.2020, 09:00 - 14:00
Şirket Gezisi: Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Yer: Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlük - Gayrettepe
Düzenleyen: MİKAM - SKS, ANKA Yazılım Kulübü
Bilgi için tıklayınız

27.02.2020, 09:30-10:30
Seminer: "Pozitif Disiplin"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Gülçin KARADENİZ
Yer: Kadıköy Leman Kaya İlkokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Kadıköy Leman Kaya İlkokulu

27.02.2020, 09:55-11:35
"Yükseköğretime Dokunmak Projesi" 
Katılımcı Kurum: Marmara Eğitim Kurumları 
Ziyaret Edilecek Akademik Birimler: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Derslik 14 - İletişim Fakültesi, Görüntü Atölyesi 
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Marmara Eğitim Kurumları  

27.02.2020, 10:30-12:00
Akademik İşbirliği Projesi
Sancaktepe Rabia Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 
Gezi&Söyleşi: "Sınırlar Arasında Sergisi"
Yer: Mehmet Özen Sanat Galerisi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Sancaktepe Rabia Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

27.02.2020, 14:30-15:30
Konferans: "Coronavirüs Hakkında Tüm Detaylar"
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Aslı Karadeniz
Yer: Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Prof. Dr. Can Solakoğlu Konferans Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimliği

28.02.2020, 09:00-15:00
Umudum Öğretmenim Projesi
Konuşmacı: Uzm. Klinik Psikolog Eda CİNGÖZ BİLGİÇ   
Yer: Maltepe Halit Armay Anadolu Lisesi
Düzenleyen: İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Halit Armay Anadolu Lisesi

28.02.2020, 09:00-17:00
Kongre: ”Genç TEMA Koordinasyon Toplantısı”
Katılımcı: Genç TEMA Kulübü
Yer: Club Sera Hotel, Antalya
Düzenleyen:TEMA Vakfı

28.02.2020, 09:30-16:30
"Literatür Okumaktan, Literatür Olmaya: Araştırma-Geliştirme Döngüsü Eğitimi Serisi"
Eğitmen: Asim Egemen YILMAZ
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia
Düzenleyen: MayaTTO

28.02.2020, 09:55-11:35
"Yükseköğretime Dokunmak Projesi" 
Katılımcı Kurum: Marmara Eğitim Kurumları 
Ziyaret Edilecek Akademik Birimler: Eğitim Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 
Yer: Eğitim Fakültesi, Derslik 311 - Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Laboratuvarları
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Marmara Eğitim Kurumları 

28.02.2020, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

28.02.2020, 10:30-17:00
“Okuldayız: Üsküdar Projesi – Pasta Atölyesi”
Yer: Güzel Sanatlar Fakültesi, Gastronomi Mutfak Atölyesi
Düzenleyen: SOYAÇ – Üsküdar Kaymakamlığı 

28.02.2020, 10:45-18:00
İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü Tasarım Beceri Atölyeleri Projesi 
Eğitim: Öğretmenlerle Yaratıcı Drama Uygulamaları
Eğitimci: Arş. Gör. Fatih Kıvanç ERDOĞAN, Ömer ERDOĞAN 
Yer: Küçükyalı E.C.A. Elginkan İlkokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi,  Küçükyalı E.C.A. Elginkan İlkokulu

28.02.2020, 11:00-12:00
"Yükseköğretime Dokunmak Projesi" 
Katılımcı Kurum: Marmara Eğitim Kurumları 
Seminer: Üniversite Nedir? Üniversiteli Kimdir?
Konuşmacı: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu, Erkut Özel Konferans Salonu  
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Marmara Eğitim Kurumları

29.02.2020, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel