Nörobiyolojinin İlişkilerdeki Bağlanma Stilleri Üzerindeki Etkisi Semineri | Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar İçin Uygulama ve Araştırma Merkezi (SOYAÇ)
SOKAKTA YAŞAYAN ve ÇALIŞAN ÇOCUKLAR İÇİN UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ
Maltepe Üniversitesi / SOYAC

Nörobiyolojinin İlişkilerdeki Bağlanma Stilleri Üzerindeki Etkisi Semineri

Paylaş

Klinik, aile ve evlilik terapisti Reyhana Seedat, 24 Nisan 2019 saat 10:00- 12:00 arası Süha Arın Konferans Salonunda Nörobiyolojinin İlişkilerdeki Bağlanma Stilleri Üzerindeki Etkisi” başlıklı bir seminer verilmiştir. Seminerde aşağıdaki konular ele alınmıştır:

-Bağlanma ve nörobiyoloji

 -İlişkisel gelişimin aşamaları

 -İlişkisel adaptasyon patenleri ve bağlanma stilleri üzerine etkileri

 -Nörobiyoloji perspektifiyle ilişkileri anlamak

Konuşmacı Hakkında:

Reyhana Seedat; Güney Afrika’da Durban Westwille Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Kanada’da çok sayıda eğitim almıştır. Reyhana Seedat 1999 depreminde Türkiye’ye depremzedelerle çalışmak için gelmiş ve Türkiye’de EMDR terapisti yetiştirmiştir. Dünya çapında kabul görmüş birçok uzmandan ve farklı ekollerin öncülerinden psikoterapi eğitimleri almıştır.Reyhana Seedat ruh sağlığı alanını dünyanın birçok ülkesinde geliştirme ve iyileştirmeye kendini adamış sertifikalı Klinik, Aile ve Evlilik terapistidir. Uluslararası Oyun Terapisi Derneği’nin (Association for Play Therapy), İmago İlişki Terapisi Enstitüsü’nün, Wellness Institute’un (Heart-Centered Hypnotherapy) ve EMDR Derneğinin üyesi, kayıtlı terapisti ve eğitimcisidir. Aynı zamanda Uluslararası Kum Terapisi Derneği’nin kayıtlı terapistidir.