Beden Psikoterapisi Sertifikalı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Öğrencilerimizi Kutluyoruz : NHS East London Staj Programına kabul edilen Alida Musaoğlu ve Burcu Özcan'ı kutlar, başarılarının devamını dileriz. Detaylar için tıklayınız. | Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar İçin Uygulama ve Araştırma Merkezi (SOYAÇ)
SOKAKTA YAŞAYAN ve ÇALIŞAN ÇOCUKLAR İÇİN UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ
Maltepe Üniversitesi / SOYAC

Beden Psikoterapisi Sertifikalı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Öğrencilerimizi Kutluyoruz : NHS East London Staj Programına kabul edilen Alida Musaoğlu ve Burcu Özcan'ı kutlar, başarılarının devamını dileriz. Detaylar için tıklayınız.

Paylaş

NHS East London Staj Kabulü

SOYAÇ işbirliğiyle gerçekleştirilen Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalı Uluslararası Beden Psikoterapisi Sertifikalı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına devam eden öğrencilerimizden Alida Musaoğlu ve Burcu Özcan stajlarını Prof. Frank Rohtricht’in yanında NHS East London’da yapmak üzere kabul almışlardır. SOYAÇ ve Üsküdar Kaymakamlığı işbirliğiyle yapılan “Okuldayız Üsküdar“ Projesinde COVID-19 küresel salgın döneminde sınıf psikoloğu olarak da görev yapan ve büyük bir özveriyle çalışan Alida Musaoğlu ve Burcu Özcan’ı kutlar, başarılarının devamını dileriz.