Çocuklarla Birlikte Projesi: Projeye Başlarken Paydaşlar ile Toplantı | Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar İçin Uygulama ve Araştırma Merkezi (SOYAÇ)
SOKAKTA YAŞAYAN ve ÇALIŞAN ÇOCUKLAR İÇİN UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ
Maltepe Üniversitesi / SOYAC

Çocuklarla Birlikte Projesi: Projeye Başlarken Paydaşlar ile Toplantı

Paylaş

“Çocuklarla Birlikte Projesi” kapsamında işbirliği yaptığımız Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirge Kurumu’na (SHÇEK) bağlı ilgili kuruluşların müdürleri ile sosyal servisinde görevli personelleri ile  7 Ekim 2011 Cuma günü üniversitemizde bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının amacı, 1. Projenin paydaşlarının tanışmaları, 2. Projeye atölyeleri ile destek verecek olan hocaların, yapacakları çalışmalar ve amaçları hakkında SHÇEK yetkililerini bilgilendirmeleri, 3. SHÇEK’e bağlı kuruluşlardan gelecek ilgililerin verdikleri hizmet ve çalıştıkları çocuklar hakkında bilgi vermeleri, 4. Projenin uygulama aşamasının planlanması, 5. Karşılıklı beklentilerin ve önerilerin öğrenilmesi, 6. Proje kapsamında paydaşlar arasındaki iletişim ve işbirliğini güçlendirecek olan periyodik toplantıların tarihlerinin belirlenmesi, Toplantıya ayrıca projemize finansal destek sağlayan Maltepe Belediye’sinden, görevli sosyolog Sayın Nurten YALÇIN katıldı.

“Çocuklarla Birlikte Projesi”‘sinin sunumu için tıklayın