Maltepe Üniversitesi Marmara Yükseköğretim Kız-Erkek Öğrenci Yurtları

Olanaklar

Paylaş

Yemekhane Hizmetleri

Yemekhanemiz hijyen kuralları içerisinde tam donanımlı mutfağı ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz isterlerse tam pansiyon, yarım pansiyon ve yalnızca tek öğün seçenekleri bulunan menülerden ya da istedikleri zaman kullanabilecekleri kontörlü kartlardan satın alarak tüm yıl boyunca yemekhaneden faydalanabilmektedir.

Kafe ve Restoranlar

Yemekhane haricinde,  her fakültenin bünyesinde çeşitli yemek olanağı sağlayan kafe ve restoranlar mevcuttur. Kampüsümüzde bulunan kafeterya ve restoranlar talep edilmesi durumunda siparişleri öğrencilerin yurt giriş kapılarına kadar servis edebilmektedir. Kafeteryalarımız TV yayını, misafirlerini ağırlayabilecekleri oturma alanları, oyun ekipmanları (bilardo langırt vb.) ile öğrencilerimizin hizmetindedir.

tumb tumb tumb
tumb tumb tumb

Çamaşırhane Hizmeti

Çamaşırlarınızı yurt müdürlüğümüz bünyesinde bulunan çamaşırhanemizde ücret karşılığı yıkatabilirsiniz.

Talep etmeniz durumunda ütüleriniz ücret karşılığı çamaşırhane görevlileri tarafından ütülenmektedir. Çamaşırhanemiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

tumb tumb tumb tumb

Sağlık Hizmeti

Öğrencilerimizin yaşayabilecekleri sağlık sorunları için sağlık merkezimiz ve tam donanımlı ambulansımız 24 saat hizmet vermektedir.

Spor Olanakları

Öğrenci yurdunun içinde bulunduğu Marmara Eğitim Köyü; çam ormanlarının arasında harika doğası ve temiz havasıyla, öğrencilerimiz için doğal spor alanı imkânı sunmaktadır. Öğrencilerimiz yürüyüş parkuru, tam olimpik yüzme havuzu, basketbol-futbol  sahalarından ücretsiz olarak; fitness salonu, açık ve kapalı tenis kortlarından indirimli ücretli olarak faydalanabilmektedirler.  

tumb tumb tumb
tumb tumb tumb

Güvenlik Hizmetleri

Marmara Eğitim Köyü güvenlik birimi profesyonel ekibi ve güvenlik kameraları ile 24 saat hizmet vermektedir. Öğrenci yurtlarının giriş kapıları her öğrenci için ayrı ayrı şifrelenmiş elektronik kartlar ile açılmakta ve güvenlik kameralarıyla 24 saat izlenerek giriş çıkışlar kayıt altına alınmaktadır.

İnternet ve Etüt Odası

Öğrenci yurdumuzda 24 saat sınırsız kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Bunun haricinde öğrenci yurdu bünyesinde internet bağlantılı bilgisayarları, çalışma masaları, çizim masaları ve dinlenme alanı bulunan etüt odası öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.

tumb tumb

Banka – ATM

Kampüsümüzde banka şubesi ve aynı bankaya ait ATM’ler bulunmaktadır.

tumb tumb

Diğer Olanaklar

tumb tumb  tumb

tumb tumb

5 Yıldızlı Marma Otel

Kampüsümüzde yer alan 5 yıldızlı Marma Otelimiz, öğrenci yakınlarına indirimli olarak konaklama hizmeti vermektedir.
Detaylı Bilgi ve rezervasyonlarınız için:

Marma Hotel İstanbul Asia

+90 216 626 12 00