Maltepe Üniversitesi | 2020-2021 Bahar Yarıyılı Çift Anadal - Yandal ve Kurum İçi Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

2020-2021 Bahar Yarıyılı Çift Anadal - Yandal ve Kurum İçi Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

Başvurusu kabul edilen öğrencilerin 23-26 Şubat 2021 tarihleri arasında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına gelerek veya aşağıda belirtilen kayıt formunu [email protected] adresine mail ile göndererek kayıt yaptırması gerekmektedir.

Eğitim Dili %30 İngilizce veya tamamen İngilizce olan bölümler için; 22 Şubat 2021 (Yer: Kültür Merkezi 1. Kat Derslik 112 - Saat: 10:00) Yeterlilik Sınavı olacaktır. Kayıt olabilmek için bu sınavdan başarılı olma şartı bulunmaktadır.

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDA ÖNLİSANS VE LİSANS DÜZEYİNDEKİ PROGRAMLAR ARASINDA GEÇİŞ, ÇİFT ANADAL, YANDAL İLE KURUMLAR ARASI KREDİ TRANSFERİ YAPILMASI ESASLARINA İLİŞKİN YÖNETMELİK gereği;

Sonuçların ilanı ve intibak programı

MADDE 8 – (2) Başarı şartını taşıyan yeterli sayıda adayın olması halinde kontenjan sayısı kadar yedek aday ilan edilir.  Belirlenen süre içinde asıl adaylardan başvuru yapılmaması halinde sırayla yedekler çağrılır.

 

NOT: Asıl kişilerin zamanında kayıt yaptırmaması durumunda, kayıt hakkından feragat etmiş sayılır ve kayıt hakkı varsa sırasıyla yedeğe geçer.

 

Çift Anadal/Yandal Kayıt Formu için tıklayınız

Kurum İçi Kayıt Formu için tıklayınız

  

Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin listesi için tıklayınız. (KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ)

Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin listesi için tıklayınız. (ÇİFT ANADAL)

Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin listesi için tıklayınız. (YANDAL)

 

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel