Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM) | UĞUR BATI || Enneagram ile Kişilik Analizi
Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM)

UĞUR BATI || Enneagram ile Kişilik Analizi

Paylaş

UĞUR BATI || Enneagram ile Kişilik Analizi

#BilgimizOlsun’da bu hafta Prof. Dr. Uğur Batı’nın tüm Dünyanın en popüler ve etkili kişilik analizi yöntemiEnneagram'la Kişilik Analizi kitabı var.  

YAZAR: Uğur BATI

YAYINEVİ: ALFA

“Uğur Batı bizi bu kez hayatımızın akışında farkına varmadan kaçırdığımız, basit gibi görünen birçok ayrıntıyı yeniden anlamlandırmaya davet ediyor. Sorular soruyor ve kendi sorularımızı sormamız için bizi kışkırtıyor adeta. Bu kitabı okurken bildiğinizi sandıklarınızı yeniden düşünme ihtiyacını duymanız da mümkün, kimi sorunlarınızla baş etmede çok işinize yarayabilecek küçük, yol gösterici ışıkları da. Yolda ilerledikçe farklı kültürler, çok uzağımızdakiler, ama aynı zamanda da çok yakınımızdakiler bize meğer ne çok ipucu veriyormuş diyebilirsiniz. Sonuçta her şey insan için değil miydi zaten?” Mario Levi

 

Enneagram, dünyanın en prestijli üniversitelerinden Standford MBA programının ders programında yer alıyor. Harvard Hukuk Fakültesinde uygulamalı mahkeme savunmalarında pratik ediliyor. Yine dünyanın en prestijli üniversitelerinden USC ve UCLA’de MBA programlarında liderlik eğitiminde kullanılıyor. Enneagram, dünyanın kişilik tanıma, kendini tanıma konusunda en etkili yöntemi. Bu kitap, bize kendimizden başlayarak eşsiz bir hazine sunuyor. Çok etkili bir “insan tanıma yöntemi”.

Hadi siz de bugün bir enneagram testi çözüp kendi hazinenizi bulmak için bir adım atın…

#mikambilgimizolsun #yolunbasindamikamyaninda #hepimizeguzelgelecek #ugurbati #enneagram #kisilikanalizi